Obec Vrbovec
Obec
Vrbovec

Informace ohledně přechodu na nového provozovatele vodovodu a kanalizace

Informace ohledně přechodu na nového provozovatele vodovodu a kanalizace

Od nového roku přecházíme na nového provozovatele vodovou a kanalizací

 

Jak jsme vás informovali v podzimním Zpravodaji obcí Vrbovec a Hnízdo od 1. 1. 2024 dochází ke změně provozovatele vodovodu a kanalizací v naší obci. Novým provozovatelem bude VAS, a.s. Znojmo. V současné době dostáváte do vašich poštovních schránek výpovědi stávající smlouvy o odběru pitné vody a nakládání s vodou odpadní. Tuto výpověď prosím podepište a vraťte nám ji podle přiložených instrukcí zpět. Pokud platíte zálohu pomocí SIPO, nemusíte nikde nic rušit, částka se vám nebude od ledna strhávat (v nové smlouvě od VAS, a.s. Znojmo budou možností úhrady záloh také přes SIPO, jak jste zvyklí). Platíte-li zálohy pomocí trvalého příkazu, tak si prosím zařiďte jeho zrušení k 31. 12. 2023.

 

 

Pro shrnutí uvádíme ještě jednou základní informace:

 

  • Vodné ani stočné se zdražovat nebude
  • Voda je stále stejná vrbovecká z místních podzemních vrtů
  • Jsme stále vlastníky celé sítě jak vodovodu, tak kanalizace
  • Nová smlouva vám bude doručena poštou, nikam nemusíte chodit
  • Nemusíte mít strach, že po novém roce vás někdo odpojí, když nebudete mít ještě uzavřenou novou smlouvu
Datum vložení: 9. 11. 2023 11:00
Datum poslední aktualizace: 9. 11. 2023 11:03
Autor: Admin Webu