Oznámení občanům o důležitých opatřeních

znak

Obecní úřad Vrbovec oznamuje občanům, že v souvislosti s opatřením proti koronaviru se od pondělí 16. 3. 2020 uzavírají obě mateřské školy, jak ve Vrbovci, tak v Dyjákovičkách. Rodiče žáků si mohou vyzvednout „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodů uzavření školského zařízení“ v jednotlivých mateřských školách nebo stáhnout na webových stránkách školy zsmsvrbovec.cz Od pondělí 16. 3. se rovněž ruší veškerý pronájem a půjčování tělocvičny základní školy ve Vrbovci. Tato opatření platí do odvolání.

Dále se ruší veškeré společenské, kulturní a sportovní akce v obci Vrbovec a Hnízdo až do konce dubna. Toto opatření platí také pro knihovnu. Žádáme občany, aby zvážili nutnost osobní návštěvy úřadu a preferovali e-mailovou nebo telefonickou komunikaci. Poplatky za komunální odpady a podobně můžete zaslat na účet obce.

Děkujeme za pochopení a věříme, že tato opatření budou prozatím dostatečná.

Datum vložení: 13. 3. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 21. 5. 2020 9:06